KARGO VE TESLİMAT

Siparişleriniz ülke sınırları içersine,Yurtiçi Kargo ile yurt dışı ülkelere DHL ile  sigortalı olarak gönderilecektir.

 

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz  stok durumuna göre ve üretim sürecine göre 1 gün ila 7 gün arasında  kargoya teslim edilerek ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye haftasonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üst menüde isminizin yanında yer alan ok işaretini tıklayıp siparişlerimi seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın Yurtiçi Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Tunashoes'a iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

Tunashoes.com üzerinden verilen siparişlerin teslimatı  Türkiye sınırları içerisine ve RUSYA ya kısıtlı koşullar dahilinde olmak kaydıyla tüm   dünya ülkelerine yapılmaktadır